Αδικη ήττα από Εργοτέλη

Άδικη ήττα με 0-1 από τον Εργοτέλη γνώρισε η ομάδα μας. Στο 32' ο Κατσικοκέρης πέτυχε το τέρμα που έκρινε τον αγώνα, με την ομάδα του Νίκου Κούστα να χάνει σωρεία ευκαιριών.

ΡΟΗ ΑΓΩΝΑ.
3' Φοβερή πασα Θανόπουλου στον Νιζάμη στην πλάτη της άμυνας με τον τελευταιο να σουτάρει και τον Βασιλειάδη να μπλοκάρει.
9' Σέντρα Λεάλ κεφαλιά του Βελλίνη η μπάλα άουτ
10' Σουτ του Σούφλα ο Σαγανάς δεν προλαβαίνει να σπρώξει τη μπάλα στα δίχτυα και καταλήγει άουτ
15' Καλή στιγμή για τον Εργοτέλη με τον Λεάλ να σουτάρει και το Ρουμπή να διωχνει δύσκολα
17' Σουτ του Κάρδαρη ο Βασιλειάδης διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ
18'  Σουτ του Σαγανά αδύναμο με τη μπάλα να φεύγει άουτ
30' Σουτ του Σαγανά η μπάλα πολύ άουτ
32' ΓΚΟΛ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ. Ο Κατσικοκέρης με εκπληκτική σουτ έξω από την περιοχή κάνει το 0-1 νικώντας τον Ρουμπή
50' Κόρνερ Σερτζινιο κεφαλιά του Ρουσάκη η μπάλα άουτ
70' Μεγάλη φάση για τον Εργοτέλη. Ο Βελλίνης με σουτ σημαδευει το δεξί 'Γ' του Ρουμπή με τον νεαρό τερματοφύλακα να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ
89 σουτ του Σουφλα μπλοκαρει ο Βασιλειάδης.